nr 1384 6495
Väggarmaturer
Ett par, Örsjö, "Puck". Design: Åke Hultgren. Höjd: 13 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop: |
600 kr |
Såld: |
350 kr |
måndag 15 mars 2021 kl 19:45:29
Tid |
Kund |
Bud |
11/3 20:12:25
300 kr
15/3 19:40:29